Hanxgame.com
% 100 SAFE | 7-24 SUPPORT
INSTANT DELIVERY
{{ $item.name }}

  About

  Ubisoft Montreal liderliğinde birbirinden yetenekli 10 farklı stüdyonun bir arada çalışarak oluşturduğu bu oyun serinin 8. oyunudur. Tarihsel aksiyon ve macerayı çok iyi işleyerek sizleri hikayenin içerisinde hapsetmeyi tekrar başaracak.

  Assassin's Creed Unity Hikayesi

  Oyun, Fransız İhtilalini konu alıyor ve olaylar Paris’te geçiyor. Şehrin eski ihtişamından artık eser kalmamıştır. Terör ve kaosun esir aldığı bu şehirin sokakları, baskıcı asilere karşı ayaklanan halkın kanıyla sulanıyor. Kahramanımız ihtilale sebeb olan gerçek güçlerin peşine düşüyor. Başlarda tek amacı kişisel intikamını almak olsa da halkın ona ihityacı olduğunu düşünerek asilere karşı onlarla mücadele veriyor. Bir milletin kaderini belirleyen olayların içinde gerçek usta bir suikastçıya dönüşüyor.

  Assassin's Creed Unity Oynanışı

  Yapımcı ekip bu oyunda kahramanın ön hikayesini diğer oyunlardaki karakterler kadar uzun tutmamış. Yine de kahramanımızın çocukluk yıllarından itibaren kontrolünü elimize alıyoruz ve hızlı bir şekilde Assassin tarikatine üye oluyoruz. En büyük amacı kişisel intikamını almak olsa da tarikata girişiyle birlikte Arno’nun macerasıda başlamış oluyor. Yeni animasyonlar ve grafiklerinin oyuna katkısı gerçekten akıcılık anlamında sizi sevindirecek. Tırmanma ve dövüş animasyoları üzerine epey çalışıldığını anlıyoruz. Bir önceki serilerde yaşanan bazı hataları biraz olsun giderebilmişler. Koşarken veya tırmanırken değişen animasyonlar sayesinde akıcı ve hedef odaklı parkur deneyimi yaşayabilirsiniz. Kahramanımız kullandığı silaha göre farklı bir stile bürünerek savaşa gidiyor. Bir önceki oyunlara göre dövüşler bir hayli zorlaştırılmış. Daha önce kalabalık 10 kişilik bir gruba rahatça saldırırken şimdi ise 3 5 kişi görünce yolunuzu değiştirebilirsiniz. Bir yeni özellikte artık karakterin nasıl giyinebileceğine siz karar verebiliyorsunuz. Kıyafetlerinin rengini ve şeklini en ince ayrıntısına kadar karar ayarlayabilirsiniz. Yapacağınız görevlere göre bunları şekillendirebilirsiniz. Ağır zırhlar giyebilir ya da hafif zırhlar tercih ederek görevlerde farklı üstünlükler sağlayabilirsiniz. Diğer oyunların aksine yan görevlerinin senaryoları oldukça başarılı olmuş. Öldürmeniz gereken insana görünmeden yaklaşmakta bir o kadar zorlayıcı olmuş ancak alternatif yolları oyunda keşfederek tam bir assassin olduğunuzu hissedebiliyorsunuz. Eğilme özelliğinin bu oyuna eklenmesi gizlilik adına büyük bir adım olmuş. Daha zorlu dövüşler ve gizliliğin arttığı bu oyun diğerlerinden farklı bir tarzla oynanmayı gerçekten hak ediyor.