Hanxgame.com
% 100 SAFE | 7-24 SUPPORT
INSTANT DELIVERY
{{ $item.name }}

  About

  Açıklama:
  Diablo 4, ARPG oyuncularının uzun zamandır beğenerek oynadığı Diablo serisinin en yeni oyunudur. Yeni şeytani özellikler, yeni zor görevler ve devasa bir karanlığa geri dönüş çağının temelini oluşturmaktadır. Diablo 4’te , Diablo 3 'teki olaylardan uzun uzun yıllar sonra, High Heavens ve Burning Hells'in yaptıklarının milyonlarca masum insanın can vererek ölmesinden sonra gerçekleşiyor. Ortaya çıkan güç boşluğu ile beraber efsanevi bir isim yeniden gün yüzüne çıkıyor. Lilith, yani Mephisto'nun kızı, ilk insanların yaratıcısı. Sanctuary' ye olan tutkusu erkeklerin ve kadınların kalbine derinlemesine işler, ruhuyla en kötüyü besler ve dünyayı çok umutsuz, karanlık bir yer haline getirir.

  Diablo 4 ile gelen yenilikler nelerdir?

  Keşfe Açık Bir Sanctuary sizleri bekliyor. Diablo 4 ile, Sanctuary'i daha önce hiç görmediğimiz bir şekilde keşfetmek için tüm hikaye modu açık hale getiriliyor. Tamamen keşfe açık bir dünya ile, kesintisiz bir şekilde bağlı olan, 5 bölge arasında istediğiniz bir sırayla belirgin şekilde tehlikeli maceralar yaşayabileceksiniz. Atına atla ve diğer oyuncularla birlikte halka açık görevleri tamamlayarak tüm bölgeleri dolaş, parti kur veya kalabalık şehirlerin ticaret merkezlerini araştır. Hazine ve zafer için bütün boss’lara veya tüm diğer oyunculara meydan okuyabilirsin. Diablo 4’ün yeni dünyası, tüm ölümcül sakinleriyle birlikte seni bekliyor olacak.

  Diablo 4 Sınıfları ve Yenilikleri nelerdir ?

  Oyunculara lansman sırasında tanıtılan 5 farklı, benzersiz sınıflar arasında seçim yapabilecekler. Üç tanesi BlizzCon'da açıklanan birkaç favori kahraman ile başlayalım.

  Diablo 4 Barbar :

  Diablo 4 Barbar benzersiz bir güce sahiptir. Her cephaneyi ve gücünü ustalık ile kullanır. Savaş çığlıkları ile korkuyu körükler ve yaklaşan karanlığı yok etmek için çığır açan slamları serbest bırakır.

  Diablo 4 Büyücü :

  Diablo 4 Sorceress karakterini kullanarak zaferi sağlamak için şimşek çakarak, düşmanlarını pürüzlü sivri buzlara çarpıtabilir. Gökten alevli göktaşları yağdırmak için gerekli olan her şekle dönüştürür

  Diablo 4 Druid :

  Diablo 4 Druid karakteri vahşi bir yaratık ile savaşmak için yükselen bir ayı olabilir. Veya saldırgan kurt adam formları arasında akıcı bir şekilde dönüşen vahşi bir şekil değiştiricidir. Ayrıca, yeryüzünün, rüzgârın ve fırtınanın gücüne hükmeder, doğanın gazabını yıkıcı bir etkiye dönüştür. Bu duyurulan 3 karakterdir. Bu 3 Diablo 4 karakterinden başka 2 karakter daha gelecektir. Tahminlerimize göre Diablo 4 Paladin ve Diablo 4 Amazon karakteri gelebilir.

  System Requirements

  Minimum Sistem Gereksinimleri

  İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)

  İşlemci: Intel Core i3-9100 / AMD Ryzen 3 2300X – 4-Core 3.0 GHz.

  Bellek: 8 GB RAM.

  Ekran Kartı: AMD Radeon R9 380X / NVIDIA GeForce GTX 1050

  VRAM: 4 GB VRAM. Depolama: 55 GB boş harddisk alanı

  DirectX: Sürüm 11. Ses Kartı: DirectX uyumlu.