Hanxgame.com
% 100 SAFE | 7-24 SUPPORT
INSTANT DELIVERY
{{ $item.name }}

  About

  Fifa 21 Hakkında

  Fifa 21 PC size üst düzey bir oyun sunuyor. Çok hızlı yükleme süreleri, aydınlatma ve görselleştirme, yeniden tasarlanan oyuncu vücutları, mekana tam uyarlı ses, ultra hassas ve gerçek oyuncu hareketleri, topsuz oyunculardaki özgün karakter ve sürükleyici maç ile muhteşem bir deneyim edineceksiniz.

  FIFA 21'e gelen yeni özellikler nelerdir?

  Hızlı Yükleme Süresi Hızlı yükleme süresi ile maçlara her zamandan daha hızlı başlayın. Saniyeler içerisinde maça çıkın!

  Gecikmeli Görselleştirme Gerçeğe uygun oyuncu oluşturun ve stadyumun her yerinde geliştirin, özgün aydınlatma sistemi ile beraber yeni ortamlara adım atın.

  Yeni Oyuncu Vücutları Derinlemesine tasarlanan oyuncu vücutları, saçları ve suratları ile size çok farklı bir gerçekliği yakalayın.

  Mekana Göre Ses Oyuna başlarken tünelde çıkan ses ve stadyuma çıkınca kulakları sağır eden gerçek ses ile tanışın.

  İstatistiklere Uygun Oyuncu Hareketi Fifa, geliştirilmiş animasyon ile ultra hassas ve çok gerçekçi özgün oyuncu hareketlerini deneyimleyin.

  Topsuz Oyuncu Topsuz oyuncu ile Fifa 21'de en üst düzey duyguları yaşayın. Bağırarak pas isteme ve tekmelikleri düzelterek zaman geçirme gibi bir çok ayrıntıyı derinelemesine yaşayın.

  Hava Durumu Yağmurdan sonra oluşan su birikintisinden, soğuk kar yığınlarına kadar çevreye uyumlu sporcu formalarını deneyimleyin.

  Sürükleyici Maç Yedek klübesi ve taraftar tepkilerine kadar touchdown tutksunu hissedin. Futbolun tüm duygularını üst düzey yaşayın.

  System Requirements

  FIFA 21 PC sistem gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-Bit.
  • İşlemci: Athlon X4 880K @4GHz veya daha iyisi / Core i3-6100 @3.7GHz veya daha iyisi.
  • Bellek: 8 GB RAM.
  • Ekran Kartı: Radeon HD 7850 veya daha iyisi /GeForce GTX 660 veya daha iyisi.
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan.