Hanxgame.com
% 100 SAFE | 7-24 SUPPORT
INSTANT DELIVERY
{{ $item.name }}

FIFA 21 Serüvenine Sen De Katıl!

FIFA 21 Serüvenine Sen De Katıl!
FIFA 21'in yeniliklerini keşfetmeye, soluksuz bir futbol maçı deneyimine hazır mısınız?

Gerçek Bir Futbol Deneyimi

Takımını seç, en iyi oyuncular ile dizilimini yap ve benzersiz bir futbol deneyimi yaşa! Günümüzde en çok oynanan oyunlar listesinde yerini koruyan FIFA, yüzlerce takımı ve binlerce oyuncusu ile bu yıl da yepyeni bir sürümle karşınıza çıktı. PS4, Xbox, One ve PC Origin için EA Sports tarafından hazırlanan oyun, FIFA severlerin kısa bir zaman içerisinde ilgi odağı halini aldı. Peki, FIFA 21 Ne Zaman Çıkacak? FIFA 21’i diğerlerinden hangi özellikler ayırılıyor? FIFA 21 Sistem Gereksimlerini neler? 

FIFA 21 Satışa Sunuldu!

Fifa 20’ye gelen pek çok özelliğin ardından tüm gözler yeni çıkan FIFA 21’e çevrildi. FIFA severlerin büyük bir merakla bekledikleri söz konusu FIFA 21, 9 Ekim 2020 tarihinde satışa sunuldu. 

FIFA 21’e Eklenen Özellikler

Futbol deneyiminizi daha gerçekçi kılmak ve oyundan alacağınız zevki üst düzey hale getirmek için FIFA 21, pek çok yeni özellik ile donatıldı. Bu noktada, söz konusu FIFA 21’in belki de en dikkat çeken özelliği, top kontrolünün çok daha hızlı olması. Yetenekli oyuncuların top sürüşlerinde gözle görülür bir çeviklik söz konusu. Bu da oyuncuların defansı daha kolay yarabileceği ve çalım atabileceği anlamına geliyor. Bunların yanı sıra, oyuncular saha içerisindeki dizilimlerine göre pozisyonlarına çok daha uygun bir şekilde hareket edecekler.

Bunların yanı sıra, FIFA 21’i diğerlerinden ayrıran diğer bir özellik ise defans sisteminde yapay zekanın rolünün azalması. Yapay zekanın savunmada ne kadar etkili olabileceği kararı tamamen size kalıyor. Bu aşama sizler, oyuncuların hareketlerini, topu kapma işini ve çok daha fazlasını büyük bir çoğunlukla manuel olarak ayarlanabileceksiniz.

Eski serilerde FIFA Street olarak karşımıza çıkan futbol oyunu, FIFA 20’de Volta Football modu ile yeniden gelmişti. Sokak futbolunun tadını çıkarabileceğiniz bu mod ile farklı mekanlarda ve farklı oyuncu sayıları ile üçe üç, dörde dört maç yapabilir oynadığınız sahayı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Bunlarla birlikte, FIFA 21’de oyuncular artık, volta takımları özelliğiyle 3 arkadaşlarıyla ya da volta modunda bulunan diğer oyuncularla çevrimiçi karşılaşmalar yapabilecekler.

FIFA 21 İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10 64-Bit

İşlemci: Athlon X4 880K @4GHz veya daha iyisi/ Core i3-6100 @3.7GHz veya daha iyisi

Bellek: 8 GB RAM

Ekran kartı: Radeon HD 7850/GeForce GTX 660

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

FIFA 21 heyecanını sonuna kadar yaşamak, yeni eklenen özellikleri ile solukluk bir futbol maçı deneyimi yaşamak için Hanxgame.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.