Hanxgame.com
% 100 SAFE | 7-24 SUPPORT
INSTANT DELIVERY
{{ $item.name }}

Hız Tutkunları Sahneye!

Hız Tutkunları Sahneye!
Need for Speed nasıl oynanır? Need for Speed'in yeni oyunu nasıl olacak? Yeni oyunun tahmini sistem gereksinimleri neler?

Tutkulu Bir Araba Yarışı Deneyimi

Need for Speed ile gaza basın ve yolların parçalanmasını izleyin. Süper otomobiliniz ile sınırları zorlamaya, rekabetin arasından son süretle sıyrılmaya, polislerin takibinden kurtulmaya ve şehre hükmetmeye hazır olun! Üstelik sadece bir anahtar dönüşüyle...

Nasıl Oynanır?

En çok serisi bulunan oyunlar arasında yer alan Need for Speed, her yarış oyununda olduğu gibi klasik bir yarış arabası ile başlıyor. Yarış geçtikçe hem paranız, hem arabanız hem de itibarınız artacaktır. Zira, bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli detay; polisler itibarlı kişilerden pek haz etmiyor. Bu seride genel amaç belli bir hikâyeye sadık kalarak bütün yarışları bitirip en iyi yarışçı olmaktır. Yıllar içerisinde gelişen grafiklere, oyunu ayrıcalıklı kılacak detaylara ve hep daha iyisine ayak uydurmak tamamen size kalıyor.

Yılların efsanevi yarış oyunlarından Need for Speed serisi, çıktığı günden bu yana popülerliğini korumaya ve hız tutkunlarını tatmin etmeye devam ediyor. 1994 yılında bu yana sürekli yeni bir oyununu gördüğümüz aksiyon sürüşü serisi Need For Speed, yeni teknolojilerle birlikte gelişmekte. Şu ana kadar çeşitli stüdyolar tarafından geliştirilen seri, günümüzde oyun oynanabilen pek çok platform tarafından destekleniyor. En son Need For Speed: Heat sürümü ile karşımıza çıkan söz konusu yarış oyunun ardından gözler yeni Need for Speed’e çevrildi.

Need for Speed’in Yeni Oyunu Nasıl Olacak?

EA Play Live tarafından haziran ayında gerçekleştirilen etkinliğinde, yeni Need for Speed oyununun kısa bir tanıtımını yayınladı. Henüz ismi ve satış tarihi belirli olmayan Need for Speed’in yeni oyunu, Electronic Arts bünyesinde yer alan Criterion tarafından geliştiriliyor.

Yalnızca grafikleri ile bile oldukça dikkat çekici bir tanıtıma sahip olan söz konusu oyun, Need for Speed: Paradise adıyla, önümüzdeki birkaç ay içerisinde satışa sunulacağı tahmin edilmekte.

Need For Speed 2021 Muhtemel Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 8.1 veya 10

İşlemci: Intel Core i7-4790, AMD Ryzen 3 1300X

RAM: 12 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080, AMD RX 580

Depolama: +70 GB boş alan

Need for Speed serisi ile rekabet dolu bir yarış sizleri bekliyor. Hanxgame.com/tr adresinden Need for Speed oyunlarına sahip olabilirsiniz.