Hanxgame.com
% 100 SAFE | 7-24 SUPPORT
INSTANT DELIVERY
{{ $item.name }}

  About

  EA Sports imzası taşıyan FIFA - Video oyunu serisinin 2019 yapımı fulbol oyunudur. Serinin olumlu bir ivme yakalamasının en büyük nedenlerinden biri oynanış mekaniklerinin Pes 2019’a göre çok daha farklı olması denebilir. Grafiksel açından FIFA 18 gibi olsa da oyuncuların yapay zekasında sevindiren ve heyecanlandıran gelişmeler var.

  FIFA 2019’a gelen yeni özellikler nelerdir ?

  • Gerçekçi oyuncu hareketleri
  • FIFA 19 kariyer moduna Şampiyonlar ligi eklendi
  • Yeni anlatım (Spiker) ekibi
  • Fifa 19 güncel kadrosu
  • FIFA 19 Ultimate Team’de bazı güncellemeler yapıldı.
  • Hikaye modunun kahramanı Alex Hunter artık aramızda olmayacak.
  • 50/50 Battles: Bu özellik top çalma mücadelesinin kimin kazanacağını tahmin ediyor. Oyuncuların ve sizin tepkilerinizin geçmiş istatistiklerinizi değerlendirerek topun kimde kalacağına karar veriyor. Şut çekebilmek için şut tuşuna 2 kez basmanız gerekiyor. Düzgün kullanabilirseniz şutunuz doğrudan kaleye gidecektir.

  EA SPORTS FIFA 19'daki yepyeni oyun mekaniği özellikleriyle taktiksel yaklaşımlardan teknik dokunuşlara kadar Sahadaki Her Anınızı Kontrol edin. Yepyeni Aktif Temas Sistemi daha yakın kontrol imkanı tanıyor, Dinamik Taktikler daha ayrıntılı ve erişilebilir kadro kurulumları oluşturuyor, 50/50 Mücadeleler boşta kalan top mücadelelerinde fizik gücünü ve kullanıcı becerisini vurguluyor, Zamanlamalı Bitiricilik topa vuruşlardaki kullanıcı kontrolünü geliştiriyor ve Gerçek Oyuncu Hareketi Teknolojisi de realistik ve özgün animasyonlarla oyuncu kişiliğini öne çıkarmaya devam ediyor.

  Aktif Temas Sistemi: Yeni Aktif Temas Sistemi topu alma ve topa vurma şeklinizi kökten değiştirerek daha yakın kontrol imkanı tanıyor, akıcılığı geliştiriyor, yaratıcılık sunuyor ve oyuncu kişiliklerini zenginleştiriyor. Gizli dokunuş, topu kaldırarak vole veya Neymar Tuzağı gibi beceriye özel animasyonlar ile yeni ilk temas araçlarını kullanarak rakibinizi oyundan düşürüp gol fırsatları yaratın.

  Dinamik Taktikler: Yeniden tasarlanan bu sistem, oyuncuların çeşitli taktiksel yaklaşımlar oluşturmasını sağlıyor, maç öncesinde ayrıntılı özelleştirme imkanı veriyor ve maç sırasında daha fazla dinamik D-Pad seçeneği sunuyor. Tüm taktiksel yaklaşımlar dizilişler, mantaliteler, ofansif ve defansif oyun tarzları gibi özellikleri bir araya getirerek oyununuzu sahadaki her duruma göre özelleştirebilmenizi sağlıyor.

  50/50 Mücadeleler: 50/50 Mücadeleler sayesinde sahanın her noktasında boşta kalan top mücadelelerinin sonucunu kullanıcı reaksiyonları ve oyuncu nitelikleri belirliyor. Geliştirilmiş takım arkadaşı zekası ve mekansal farkındalık ile artık topu kontrol etmek için girilen tüm mücadeleler daha da önemli.

  Zamanlamalı Bitiricilik: Herhangi bir vuruşta şuta iki kez basıldığında zamanlamalı bitiricilik tetiklenecek ve kullanıcılar topa temas anını kontrol edecek. Düğmeye ikinci kez basıldığında temasın gidişatı belirlenecek; mükemmel zamanlamalı vuruşların isabeti ve gücü yüksek olurken, kötü zamanlamalı vuruşların kaleyi bulması daha zor olacak. Zamanlamalı bitiricilik, ceza sahası dışından yapılan vuruşlara, hassas kafa vuruşlarına ve usta işi temaslara kale önünde yeni bir kontrol özelliği ekliyor.

  Gerçek Oyuncu Hareketi Teknolojisi: EA SPORTS FIFA’ya oyuncu kişiliğini ve hareket keskinliğini getirerek çığır açan animasyon sistemi, sahanın her noktasına yayılmış bir biçimde yeniden karşınızda. Taktiksel top saklama, darbe sonrası denge ve fiziksel itişme için yapılan geliştirilmiş animasyonlarla gerçekçi oyuncu hareketini, tepki süresi hızını ve kişiliği yeni ufuklara taşıyor.

  System Requirements

  MİNİMUM:

  İS: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit

  İşlemci: Core i3-2100 @ 3.1GHz veya AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz

  BELLEK: 8 GB

  DİSK SÜRÜCÜSÜ: Yalnızca kurulumda DVD ROM gerekir

  SABİT DİSK: En az 50 GB boş alan

  EKRAN KARTI: NVIDIA GTX 460 1GB veya AMD Radeon R7 260

  DirectX: DirectX 11 uyumlu (DirectX 11 için 7 gerekir)

  GİRİŞ: Klavye, fare, dual analog oyun kumandası

  ÇEVRİMİÇİ BAĞLANTI GEREKSİNİMLERİ: Kurulum ve oynama için internet bağlantısı gerekir.

  ÖNERİLEN:

  İS: Windows 10 - 64-Bit

  İşlemci: Intel i3 6300T veya dengi

  BELLEK: 8 GB

  DİSK SÜRÜCÜSÜ: Yalnızca kurulumda DVD ROM gerekir

  SABİT DİSK: En az 50 GB boş alan

  EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD Radeon R9 270X

  DirectX: DirectX 12 uyumlu

  GİRİŞ: Klavye, fare, dual analog oyun kumandası

  ÇEVRİMİÇİ BAĞLANTI GEREKSİNİMLERİ: Kurulum ve oynama için internet bağlantısı gerekir.