Hanxgame.com
% 100 SAFE | 7-24 SUPPORT
INSTANT DELIVERY
{{ $item.name }}

  About

  PlayStation Plus özellikleri

  PS Plus üyelerine özel çevrimiçi çok oyunculu oyun oynama imkanı, PlayStation Store oyunlarına özel indirimler, her ay indirip oynayabileceğiniz PS4 oyunları ve daha birçok avantajla PS4'ünüzün tüm gücünü ortaya çıkarın.

  PS4 çevrimiçi çok oyunculu oyun

  En sevdiğiniz oyunlardan daha fazla keyif alın. Kazanan takıma liderlik edin, düşmanı alt edin ya da güvendiğiniz dostlarınızla birlikte nefes kesen maceralar yaşayın. PS Plus, PS4 çevrimiçi çok oyunculu oyunları oynamanın tek yoludur.

  Her ay indirebileceğiniz iki PS4 oyunu.

  En çok satan oyunlar

  Kaçırdığınız popüler oyunlarla oyun koleksiyonunuzdaki boşlukları doldurun: En son eklenenler arasında The Last of US Remastered, Batman: Arkham City, Detroit: Become Human ve daha fazlası mevcut.

  Oynamayı bırakamayacağınız bir sonraki oyunu keşfedin

  Rocket League ve That's You! gibi beklenmedik çıkış yakalayan oyunlar PS Plus aylık oyunları arasında piyasaya sürüldü: Bir sonraki beklenmedik klasik oyun kütüphanenize doğru yol alıyor olabilir.

  Özel teklifler ve indirimler

  Oyunlar, eklentiler, ön siparişler ve daha fazlasında tasarruf edin

  PlayStation Store'daki en büyük ve en iyi tekliflerden yalnızca PS Plus üyeleri yararlanabilir. İndirimli ürünler ve indirimli fiyatlara ek tasarruf fırsatları sizi bekliyor.