Hanxgame.com
% 100 SAFE | 7-24 SUPPORT
INSTANT DELIVERY
{{ $item.name }}

  About

  Denize açılma, keşfetme, savaş ve yağma, bulmaca çözme ve hazine avı ile ağzına kadar dolu, gerçek korsan deneyimi sunan Sea of Thieves, her zaman hayalini kurduğunuz korsan hayatına dair ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Önceden ayarlı roller bulunmadığı için dünyaya ve diğer oyunculara karşı istediğiniz yaklaşımı benimseyebilirsiniz.

  DAHA FAZLA KORSAN OLUN

  Büyümeye ve gelişmeye devam eden bir oyun Mart 2018'deki çıkışından bu yana, Sea of Thieves benzeri görülmemiş bir geliştirici desteği aldı. Oyuna ilk yılında beş önemli içerik genişleme paketi eklendi ve oyun, aylık içerik güncelleştirmeleriyle birlikte büyümeye devam etti. Tüm genişletme paketleri ve güncelleştirmeler, oyunculara ücretsiz olarak sunuldu.

  Macera sizi bekliyor Ünlü oyun geliştiricisi Rare, en gelişmiş korsan deneyimini sunan ve paylaşımlı bir dünyada geçen macera oyunu sunuyor. Egzotik adalar, gizli hazineler ve hem doğal hem de doğaüstü tehlikelerin yer aldığı zengin bir dünyada geçen Sea of Thieves, size bir korsan hayatı yaşamanız için gereken her şeyi verirken daha önce yaşamadığınız bir oyun deneyimi sunuyor.

  Uçsuz bucaksız bir açık dünya Ayak basılmamış adalar, batık gemiler ve gizemli kalıntılarla dolu uçsuz bucaksız bir açık dünyayı keşfedin. Kayıp hazineyi aramak, lanetli iskelet kaptanları bulmak veya değerli yüklerle ticaret yapmak için görevler üstlenin. Ava ve balık tutmaya çıkın veya ellinin üzerindeki yan görevlerden birini üstlenin.

  Unutulmaz hikayeler Sea of Thieves'in eşsiz hikaye odaklı senaryosunu deneyimlemek için "Tall Tales"i oynayın. İki destansı hikaye örgüsü boyunca oynanan on bir hikayeye sahip bu etkileyici ve sinematik görevler, size yaklaşık 30 saatlik en gelişmiş korsan fantezisini sunuyor.

  Nefes kesen aksiyon Diğer oyunculara veya korkunç hortlak gemilerine karşı nefes kesen gemi savaşlarına katılın. Bilinmeyen ganimetler için iskelet kalelerine saldırın. Derinliklerin korkunç yaratıklarına kafa tutun. İskelet lordlarıyla savaşın. Veya Sea of Thieves'in bağımsız rekabetçi oyun modu The Arena'da tayfanızı diğer korsanlara karşı sınayın.

  Yeni bir tür çok oyunculu oyun Arkadaşlarınızla oynarken, bir mürettebat bulmaya uğraşırken veya "yalnız kurt" olarak tek başına denizlere açılırken, diğer gerçek oyuncuların bulunduğu zengin bir dünyada komik ve unutulmayacak anlar yaşayacaksınız. Korsan cennetimiz herkese açık.