Hanxgame.com
% 100 SAFE | 7-24 SUPPORT
INSTANT DELIVERY
{{ $item.name }}

  About

  The Sims 3 Hakkında

  The Sims 3, ihtiyacınız olan her şeye ve hayatla oynamak için çok daha fazlasına sahiptir. Özelleştirilebilir bedenler, yüzler, saç stilleri ve kişilikleri ile benzersiz Sims olun. The Sims 3 satın al, simleri yönetmeye başla.The Sims 3, ihtiyacınız olan her şeye ve hayatla oynamak için çok daha fazlasına sahiptir. Özelleştirilebilir bedenler, yüzler, saç stilleri ve kişilikleri ile benzersiz Sims olun. The Sims 3 satın al, simleri yönetmeye başla.

  hanxgame.com

  The Sims 3 oyun incelemesi
  2000 li yıllarda Electronic Art imzasıyla hayatımıza girmiş , video oyunlarıyla ilgisi olan olmayan herkesin ismini en az bir kez duyduğu The Sims isimli yaşam simülasyonu oyunu serisinin 2009 yılında piyasaya çıkan 3. oyunu. Serinin diğer oyunlarındaki gibi bu oyunda da öncelikle bir hayli detaylı olan karakter yaratma ekranından karakterinizi oluşturuyorsunuz. Karakterinizin yani sim inizin saç renginden yüz hatlarına kadar fiziksel özelliklerinizi oluşturuyorsunuz. Sim inizin karakteristik özellikleri , ruhsal durumu , yetenekleri hangi becerilere daha yatkın olduğunu da siz belirliyorsunuz. Karakterinizin sanata mı bilime mi yatkın olduğu ne kadar agresif ya da sakin olduğu gibi konular da sizin seçiminizle belirleniyor. Boş kaldığında yöneleceği hobiler karakterinizin gelişimini etkiliyor. Sanatla ilgilenen bir sim ile şehir galerisinde ya da sportif bir simle spor salonunda iş bulabilirsiniz. Oyunun başında seçeceğiniz özellikler oyundaki yaşantınızı tamamıyla etkilediği için bu sırada iyi düşünmek zorunda kalabilirsiniz.

   

  Karakterinizi oluşturduktan sonra bu kez yaşayacağınız yeri seçmeniz gerekiyor. Bir aile de kurabilir yalnız başınıza da yaşayabilirsiniz. Evinizin eşyalarına, büyüklüğüne bahçesindeki ağaçlara kadar siz belirliyorsunuz. Yaşam alanıza karar verdikten sonra bir iş bulup geçiminizi sağlamalısınız . İlgi alanınıza göre kendinize bir meslek seçip yaşamınıza devam ediyorsunuz. Sıkı çalışırsanız çabuk yükselir ve daha çok şeye sahip olabilirsiniz. Tam zamanlı işlerinizin yanında kasabada kendinize boş kalmamak ya da yeni insanlarla tanışmak için başka işler bulabilirsiniz. Eğer kariyerinizde başarı yakalarsanız oyundaki diğer karakterlerin de size davranış biçimi değişecektir. Mesleğiniz ne olursa olsun işinizi iyi yaptığınızda diğer karakterlerin saygısını toplayacaksınız. Suçlu asker müzisyen öğrenci doktor sanat yönetmeni dilediğiniz hayatı yaşayabilirsiniz.
   

  Geniş harita seçeneğiyle birlikte şehri keşfe çıkıp insanlarla karşılaşıp size getiri sağlayan görevleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Taksiye ya da kendi aracınıza atlayıp manzaranın tadına çıkarmak için sahile gidebilir ya da arkadaşlarınızla sohbet etmek için bara gidebilirsiniz. Paranız varsa o barı satın alabilir dilediğiniz gibi işletebilirsiniz. Yaşamınız şekillendirmek için hayal gücünüzü kullanmanız gerekecek. Önceki oyunlardaki hataları ve eksiklikleri gideren EA, TheSims3 ile size sanal gerçeklikte saatlerinizi keyifle geçireceğiniz bambaşka bir hayat sunuyor.

  System Requirements

  The Sims 3 Sistem Gereksinimleri

  Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Intel Pentium 4 2.00GHz / AMD Athlon XP 2000+
  • Ekran Kartı: GeForce 6200 / Radeon Xpress 1100
  • Kullanılmayan Ram Miktarı: 1 GB RAM
  • Boş Depolama Alanı: 7.5 GB Free
  • Direct X Versiyonu: Directx 9

  Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E4400 @ 2.00GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
  • Ekran Kartı: GeForce 7600 GT / Radeon HD 6450
  • Kullanılmayan Ram Miktarı: 2 GB RAM
  • Boş Depolama Alanı: 7.5 GB Free
  • Direct X Versiyonu: Directx 9