Hanxgame.com
% 100 SAFE | 7-24 SUPPORT
INSTANT DELIVERY
{{ $item.name }}

  About

  The Sims 4 Hakkında :

  The Sims 4, serinin önceki oyunları gibi piyasaya çıktığında uzun süre en çok satanlar listesinden düşmedi. Sanal dünyada insan oluşturma ve kontrol etme gücünü sonuna kadar sunmayı hedefleyen, oyunda gerçek dünyada yapmak istediğiniz şeyleri bir karakteri yöneterek yapabiliyorsunuz. Yeni Görünüm, Aynı Harika İçerik Hayal gücünüzü kullanarak sizi ifade eden o eşsiz Sims dünyasını yaratın! Sim’lerden evlere kadar her detaya el atın ve özelleştirin. Sim’lerin görünüşlerini, davranışlarını ve giysilerini seçin; sonra da her günü nasıl yaşayacaklarına karar verir.

  Her aileye harika evler tasarlayıp inşa edin, sonra da en sevdiğiniz mobilya ve dekorlarla döşeyin. Başka Sim’lerle tanışabileceğiniz farklı mahallelere gidip nasıl yaşıyorlar öğrenin. Kendine özgü çevreye sahip çok güzel yerleri keşfedin ve aklınıza esince maceraya çıkın. Sim’lerin gündelik yaşamlarındaki iniş çıkışları idare edin ve gerçek yaşamınızda yaptıklarınızı oyunda uygulayınca neler oluyor görün! İlişkilerinizi geliştirip, kariyer yapıp, hayatla ilgili hedeflerinizin peşinden gidip olasılıkların sonsuz olduğu bu sıra dışı oyuna kendinizi kaptırırken kendi öykülerinizi dilediğiniz gibi anlatın.

  Hayatı oynayın!Yeni Görünüm, Aynı Harika İçerik Hayal gücünüzü kullanarak sizi ifade eden o eşsiz Sims dünyasını yaratın! Sim’lerden evlere kadar her detaya el atın ve özelleştirin. Sim’lerin görünüşlerini, davranışlarını ve giysilerini seçin; sonra da her günü nasıl yaşayacaklarına karar verir. Her aileye harika evler tasarlayıp inşa edin, sonra da en sevdiğiniz mobilya ve dekorlarla döşeyin. Başka Sim’lerle tanışabileceğiniz farklı mahallelere gidip nasıl yaşıyorlar öğrenin. Kendine özgü çevreye sahip çok güzel yerleri keşfedin ve aklınıza esince maceraya çıkın. Sim’lerin gündelik yaşamlarındaki iniş çıkışları idare edin ve gerçek yaşamınızda yaptıklarınızı oyunda uygulayınca neler oluyor görün! İlişkilerinizi geliştirip, kariyer yapıp, hayatla ilgili hedeflerinizin peşinden gidip olasılıkların sonsuz olduğu bu sıra dışı oyuna kendinizi kaptırırken kendi öykülerinizi dilediğiniz gibi anlatın. Hayatı oynayın!

  Bunlardan bazıları: The Sims 4 Discover University The Sims 4 Get Famous The Sims 4 Island Living The Sims 4 City Living The Sims 4 Seasons The Sims 4 Cats & Dogs The Sims 4 Bowling Night Stuff The Sims 4 Fitness Stuff The Sims 4 Toddler Stuf The Sims 4 Luxury Party Stuff

  System Requirements

  The Sims 4 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  İşletim Sistemi: Windows XP - SP3 ve üstü
  İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ ya da üstü
  Hafıza: 2 GB RAM
  Boş Alan: 9 GB oyun için ve güncelleme - kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var.
  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 ya da üstü, ATI Radeon X1300 ya da üstü, Intel GMA X4500 üstü

  Önerilen:

  İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8 veya 8.1
  İşlemci: Intel Core i5 ya da üstü / AMD Athlon X4 ya da üstü
  Hafıza: 2 GB RAM
  Boş Alan: 9 GB oyun için ve güncelleme - kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var.
  Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 ya da üstü