Hanxgame.com
% 100 SAFE | 7-24 SUPPORT
INSTANT DELIVERY
{{ $item.name }}

  About

  Titanfall 2 Hakkında

  Titanfall 2 oyunu ile muhteşem bir FPS savaş deneyimi yaşayacaksınız. Yepyeni bir tek oyuncu modu ile Pilot yada Titan olarak oynayabileceksiniz. Ayrıca yenilenmiş ve daha fazla kişi ile oynanabilen çok oyunculu mod ile oynamanız mümkün. Kısacası yeni harita, mod vb özelliklerin hepsi sizi bekliyor. Titanfall 2 satın al ,oyununa kaldığın yerden devam et.

  Respawn Entertainment tarafından geliştirilen serinin ikinci oyunu Titanfall 2, bir robot savaş oyunu olarak piyasaya kendi tabirleriyle düştü. FPS türünün en başarılı örnekleri arasında gösterilmeyi başaran bu yapım kalabalık oyuncu kitlesiyle en iyiler arasında yer alıyor.

  Titanfall 2 Hikayesi ve Oynanışı

  İlk oyunun aksine bu kez oyunda bir senaryo modu bulunuyor. Yeni çağın savaşında Titanların yeri, yapay zeka askerler ve biz pilotları anlatan bir video izleyerek başlıyoruz. Aslında karakterimiz Jack Cooper henüz pilot değil. Pilot olmak için eğitimler alan bir asker. Bu eğitimler sırasında katıldığımız bir savaşta, Titan olan BT-7274 pilotu Lastimosa yı kaybetmesinden sonra zorunlu olarak pilot oluyoruz. Hikayenin duygusal yönü ve kurgusu size ortalama 5 saatlik güzel bir senaryo modu deneyimi yaşatacak.

  System Requirements

  Titanfall 2 Sistem Gereksinimleri

  Minimum

  İşletim Sistemi: Win 7/8/8.1/10 64bit

  İşlemci: Intel Core i3-3600t veya eşdeğer

  Hafıza: 8 GB

  Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 660 2GB veya AMD Radeon HD 7850 2GB

  Önerilen

  İşletim Sistemi: Win 7/8/8.1/10 64bit

  İşlemci: Intel Core i5-6600 veya eşdeğer

  Hafıza: 16 GB

  Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 480 8GB