Hanxgame.com
% 100 SAFE | 7-24 SUPPORT
INSTANT DELIVERY
{{ $item.name }}

Video Oyunlardan Uyarlanan En İyi Filmler

Video Oyunlardan Uyarlanan En İyi Filmler
En sevilen video oyunlarından ilham alınarak ortaya çıkan sinema filmlerini sizler için derledik... En az oyunları kadar ses getiren bu filmler, oyunlara karşı bakış açınızı değiştirecek...

Severek Oynadığınız Oyunlardan Uyarlanan Filmler...

Hikayesi, kurgusu ve soluksuz macerası ile yerimizden kalkmadan oynadığımız video oyunları, çok severek izleceğimiz filmlere dönüşmüştür. Bu noktada, gerçek oyun tutkunlarının ilgisini çeken, uyarlama filmleri sizler için bir araya getirdik. İster filmini izleyip video oyununa başlayın, ister oyun oynarken eş zamanlı olarak filmlerini de takip edin, seçim sizin...

İşte, Video Oyunlarından Uyarlanan Filmler...

Assassin’s Creed

Justin Kurzel tarafından yönetilen film yine Assassin’s Creed adıyla uyarlanmıştır. Oyuncu kadrosunda, Micheal Fassbender, Marion Cotillard, Michael K. Williams, Ariane Labend, Jeremy Irons ve Brendan Gleeson gibi isimler yer almaktadır. Film, video oyunundaki evrende geçmektedir ancak serinin İspanyol Engizisyonu dönemi mitolojisini genişleten özgün bir hikâyeye sahiptir.

World of Warcraft

Türkiye’de 3 Haziran 2016 tarihinde vizyona giren World of Warcraf filminin yönetmenliğinde Duncan Jones yer alırken, oyuncu kadrosunda ise Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Rob Kazinsky ve Daniel W. isimleri yer alıyor.

Hitman

Hitman, 2007 yapımı ve aynı isimli video oyunu serilerinden uyarlanmış Amerikalı aksiyon filmidir. Timothy Olyphant ve Dougray Scott'un başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Xavier Gens oturmaktadır. lk kez 21 Kasım 2007'de ABD'de vizyona giren film, Türkiye'de 7 Aralık 2007'den tarihinde gösterilmiştir.

Max Payne

2001 yılında Remedy Entertainment tarafından geliştirilen kendisiyle aynı adı taşıyan video oyunundan uyarlanılan Max Payne, 2008 Amerikan kara aksiyon filmi olarak karşımıza çıktı. Beau Thorne tarafından yazılmış olan film, John Moore yönetmenliğinde çekilmiştir. Film, New York şehrinin yeraltı dünyasında karısının ve kızının ölümünün intikamını almaya çalışan Dedektif Max Payne'in hikâyesini anlatmakta.

Tomb Raider

Aynı isime sahip 2013 video oyununa daynan Tomb Raider, Amerikan ve İngiltere ortak yapımı olarak 2018 yılında vizyona girdi. Geneva Robertson-Dworet ve Alastair Siddons'un senaryosunu yazdığı, Roar Uthaug'un yönettiği bu film, aksiyon macera türüne sahiptir.

Doom

Doom adlı video oyunun temasından alınan film, oyun ile aynı isme sahiptir. Doom, 2005 yılında, Wesley Strick ve Dave Callaham tarafından kaleme alınmış, Andrzej Bartkowiak tarafından yönetilmiş bir film.

Video oyunları arasında popüler olmakla kalmayıp birer sinema filmine dönüşen oyunlara Hanxgame.com/tr adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.